Jakość Powietrza Rawicz

Tutaj znajdziesz informacje o aktualnym stanie zanieczyszczenia powietrza w mieście Rawicz. Nasz raport przedstawia obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2, które są kluczowe dla oceny jakości powietrza. Oprócz tych danych, prezentujemy również prognozy zanieczyszczenia dla Rawicza oraz dane historyczne, które umożliwiają śledzenie zmian w czasie.

Nasze raporty są aktualizowane na bieżąco, co pozwala na monitorowanie bieżącego stanu powietrza i podejmowanie odpowiednich działań w celu ochrony zdrowia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym interaktywnym raportem poniżej i podjęcia działań na rzecz lepszej jakości powietrza w Rawiczu.


Stan Jakości Powietrza w Rawiczu dzisiaj

Stan powietrza w Rawiczu dzisiaj, zgodnie z pomiarami stacji monitorujących, prezentuje się bardzo dobrze niskie stężenia szkodliwych substancji takich jak pył, ozon czy tlenek węgla świadczą o braku zagrożenia dla zdrowia publicznego.

Smog Rawicz (21.05.2024) - zalecenia

W obecnej sytuacji, gdy jakość powietrza w Rawiczu jest bardzo dobra, zalecamy spędzanie jak najwięcej czasu na zewnątrz. Aktywności takie jak bieganie, jazda na rowerze czy długie spacery są szczególnie polecane, a otwieranie okien pozwoli wprowadzić świeże powietrze do wnętrz.